SURF camp ve francii

červen a září 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO!!

Celý Playground tým vám všem z celého srdce přeje hodně zdraví, spoustu sil a dobré nálady!

S těžkým srdcem rušíme červnové pobyty, ale doufáme, že září a říjen už budeme zase dovádět u oceánu.

Na všechny pobyty, které máme vypsané od září 2020 bereme nezávazné rezervace – tzn. nebudeme vybírat zálohy dokud se situace nevyjasní. Takže pokud máte o pobyty zájem, určitě posílejte přihlášky a v průběhu času se budeme domlouvat co jak dál 😉

Děkujeme a těšíme se na vás!!  

Surfování, sport který si hned zamilujete! Zažijte ten nepopsatelný pocit při sjetí první vlny.. energii oceánu a to, jak surfování nabíjí pozitivní energií.. čirá radost!! 

Surf campy pro začátečníky i pokročilé, splňte si svůj sen a pojeďte surfovat do Francie.

Překrásné prostředí dlouhých písečných pláží, pobřeží Atlantského oceánu, surfová kultura, pohodová parta lidí, přednášky, rozbory jízd, surfové lekce s profesionálním surfařem a big wave riderem Pierrem Rolletem a možnost surfování každý den.

Skvělé ubytování kousek od pláže ve stylovém eco rezortu s bazénem, restaurací a dalšími možnostmi sportovního vyžití..

Individuální přístup – malá skupina max. 15 lidí!! Nás rozhodně nebude plný autobus!

Super parta lidí a nezapomenutelné zážitky – výlety, projížďky podél pláží, pikniky při západu slunce, večírky, koncerty, plážové bary.. 

Nejlepší lokalita – oblast Seignosse/ Hossegor je nejznámější surfová destinace a je přezdívaná Kalifornií Evropy.

Tak přesně na tohle a spoustu dalších zážitků se můžete těšit..

surf camp koncept

Surf camp je pro všechny, kdo sní o tom, že si sjedou svou vlnu. Pro všechny, kdo se chtějí dozvědět něco o fungování oceánu, vzniku vln, bezpečnosti, správné technice take offu atd.

Pro začátečníky i pokročilé. Těm, kdo budou začínat, vysvětlíme vše pěkně od začátku a pro ty, kdo o surfování už něco ví, se pokusíme posunout jejich dovednosti ještě dál.

Pro všechny, kdo si chtějí užít aktivní dovolenou s kamarády, na pláži u oceánu a zažívat u toho nezapomenutelné chvíle!

ZÁKLADNÍ INFORMACE 
 • CENA: 13 490 Kč/ osobu
 • LOKALITA: jihozápadní pobřeží Francie, Hossegor – Seignosse – krásná oblast plná borovicových hájů, dlouhých písečných pláží a všudypřítomné surfové kultury
 • TERMÍNY: Červen 19. – 26.6 a Září 4. – 11.9. 2020
 • KAPACITA: max. 15 osob
 • DOPRAVA: letecky – každý účastník si letenky řeší individuálně
 • UBYTOVÁNÍ: příjemný eco resort kousek od pláže s velkým bazénem a restaurací, stylové dřevěné bungalovy pro 6 osob, dvoulůžkové pokoje, obývák, venkovní terasa s posezením a kuchyně s veškerým vybavením včetně myčky a klimatizace
 • SURFOVÁNÍ: 4 surfové lekce pod vedením francouzské profesionální surfové školy a českých instruktorů, přednášky, tréninky, rozbory lekcí, rady a tipy, surfing každý den – mimo lekce bude možnost tzv. free surfingu, takže ve vodě můžete být tak dlouho, jak vám budou síly stačit 🙂
 • DALŠÍ AKTIVITY: cvičení jógy, projížďky na kolech nebo longboardech, procházky po plážích, běhání, nákupy, výlety, popíjení skvělého vína při západu slunce, opalování, koupaní a spousta dalších příjemných aktivit..
 • Minimální počet účastníku 8!

SURF CAMP FRANCIE - CENA

 13 490,- Kč/ osoba /pobyt 

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s manželskou nebo oddělenými postelemi.

Co cena za Surf camp ve Francii obsahuje –> najdete ve „VÍCE INFORMACÍ“

CENA OBSAHUJE:

•   7x ubytování (včetně místní pobytové taxy, povlečení a ručníků)

•   4x surfová lekce s profesionální francouzskou surfovou školou za asistence českých instruktorů

 • surfování každý den (v rámci podmínek)

•   půjčení surfového vybavení v rámci lekcí a po domluvě i na celou dobu pobytu (Neoprén je v ceně, žádné extra doplatky)

•   teoretická surfová lekce – úvod k surfování + trénink vstávání na surfu atd.

•   přednáška o fungování oceánu, tvorbě vln, surfovém vybavení, kultuře, historii, bezpečnosti atd.

•   praktické tréninky mimo surfové lekce – váš take off dovedeme k dokonalosti!

•   videocoaching – analýza vašich lekcí

•   výlet – projížďka po okolních plážích a návštěva známého surfového městečka Hossegor

•   večeře – pique nique na pláži se západem slunce

•   transporty na místě – výlety, nákupy atd.

•   surfové fotky ale i fotografie z výletu a dalších společných aktivit

•   asistence a rady našeho týmu po celou dobu pobytu

•   každodenní prostor pro osobní relaxování, surfování, výlety a další aktivity

 

DOPLŇKOVÉ AKTIVITY

Nad rámec balíčků umíme zařídit:

•   transport z letiště

•   ubytování nad rámec pobytu

•   individuální surfové lekce

 •  pokročilé surfové lekce

•   půjčení kol a longboardů

•   cestovní pojištění

 

Ceny nezahrnují dopravu, cestovní pojištění a stravu!             S pojištěním i dopravou vám rádi pomůžeme. 

Stravování

Snídaně – si můžete dokoupit a na večeři zajít do restaurace v areálu, kde úžasně vaří a za fajn ceny nebo do jednoho z několika plážových bárků v okolí

Stravování si řeší každý z účastníků individuálně. K dispozici jsou plně vybavené kuchyně, kde si můžete připravovat svá oblíbená jídla. V rámci areálu je restaurace a také v okolí je spousta kaváren, barů a restaurací a obchodů. 

Společně navštívíme restaurace, které nabízejí klasické francouzské delikatesy. Popřípadě se můžete dohodnout a stravování řešit v rámci ubytovaných v bungalovu společně. Na nákupy pojedeme několikrát do místního supermarketu, kde si můžete nakoupit vynikající potraviny za podobné ceny jako u nás. 

V areálu je obchod, takže pro čerstvé bagety a croissanty k snídani nemusíte nikam jezdit!

Cestovní pojištění

Každý z účastníků je povinen mít sjednáno kvalitní cestovní pojištění, nejlépe i s pojištěním odpovědnosti a storna zájezdu.

 

Pro aktivní dovolenou nabízíme cestovní pojištění přímo na míru (surfing je zařazen mezi pojistitelné sporty, není posuzován jako extrémní sport ani jako sport se zvýšeným rizikem )  

 

1/ POJIŠTĚNÍ UNIQA BASIC

 

      cena pro turistické cesty bez storna zájezdu – 26Kč/den

      cena pro turistické cesty se stornem – 29Kč/den

 

2/ POJIŠTĚNÍ UNIQA EXCLUSIV

      cena pro turistické cesty bez storna zájezdu – 41Kč/den

      cena pro turistické cesty se stornem – 33Kč/den 

francie
surfovani ve francii

ČERVEN  19. – 26.6. 2020

V tomto termínu se také koná legendární vesmírné mistrovství ČR a SR v surfování. Můžete se těšit na super atmosféru a večírky 😉

ZÁŘÍ   4. – 11.9. 2020 

V případě zájmu vypíšeme ještě termín od 18. – 25.9. 2020

PROGRAM surf campu

Program surf campu je hodně intenzivní, ale je v něm i spousta času na relaxaci a dobití energie, na výlety a poznávání okolí a místní kultury.

Program se bude vždy přizpůsobovat ideálním podmínkám pro surfové lekce.

Kromě surfového programu, budeme cvičit jógu, protahovat se a regenerovat po lekcích, pojedeme na výlet do známého surfového městečka Hossegor, možnost nákupů v surfových outletech, budeme surfovat a koupat se a čerpat energii oceánu. Relaxovat a užívat si krásných pláží, popíjet dobré víno a pozorovat u toho západy slunce.. prostě vše, co si jen umíte představit na ideální dovolené.

PROGRAM JÓGA

Pro ty z vás, kdo chtějí více cvičit jógu než surfovat, jemožnost využít programu jóga, kde bude méně surfových lekcí a více hodin jógy. Pro více info napiště prosím poptávku na email.

 
ITINERÁŘ / PROGRAM POBYTU
1. DEN – PÁTEK

•   příjezd (nejlépe v odpoledních hodinách), ubytování cca od 16:00

•   přes den koupání, opalování, odpočinek

•   v cca 19/ 20:00 sraz – společné uvítání a seznámení se, welcome drink, úvodní debata

2. DEN – 6. DEN

• surfování, tréninky, přednášky, grilování, výlety, večeře, nákupy, kola, longboardy, západy slunce, opalování, koupání, čtení knížek, relaxování, procházky po pláži, popíjení francouzského vína, pojídání mušlí a ústřic, …..  

7. DEN

•   volný den

•   společná večeře a rozlučkový drink v plážovém baru

8. DEN – PÁTEK

•   do cca 11:00 odjezd

Ve volném čase si můžete zajet třeba na kole prozkoumat okolí – udělat si výlet do Hossegoru na kávičku, dobrý oběd nebo skvělou zmrzlinu. Krásných kaváren a restaurací je i v okolí našeho ubytování spousta. Můžete si zajet také k jednomu z blízkých jezer, do nedalekého přístavu v Capbretonu na čerstvé mušle, ústřice a ryby nebo se jet projet po nespočetných cyklistických stezkách vedoucí borovicovými háji.. 

Volný čas můžete trávit i v prostředí areálu, kde je příjemný velký bazén, minigolf a další aktivity.

pisecne plaze ve francii

Surf

Sníte o tom, že si sjedete vlnu v průzračně modrém oceánu? Splňte si svůj sen! Surfové lekce jsou určeny úplným začátečníkům ale i pokročilým, kteří chtějí vylepšit ať už styl nebo techniku. Pod vedením profesionálního surfaře Pierra Rolleta, lokálních instruktorů a členů našeho týmu zažijete surfing na vlastní kůži.

Lekce probíhají v angličtině s profesionální surfovou školou, kterou vede místní legenda a big wave rider Pierre Rollet, za asistence našeho týmu.

Pierre je nejen profík ale hlavně skvělý instruktor, který učení miluje a během lekcí se všem intenzivně věnuje a lekce mají opravdu vysokou úroveň.

Pro inspiraci mrkněte na Pierrův instagram – @pierre_rollet

Během lekcí a společně stráveného času na pláži si můžete s Pierrem a jeho týmem popovídat třeba o sjíždění obrovských vln na Havaji, Fiji, nebo doma ve Francii.

V úvodní teoretické lekci se dozvíte vše o tom, jak budou lekce probíhat. Seznámíte se se základy bezpečnosti a naučíte se, jak se na surfu vstává, aby jste byli připraveni na samotné lekce ve vodě.

Samotné lekce ve vodě budou trvat cca 1,5 hodiny. Během lekcí se naučíte vše od začátku – vozit se na břiše na surfu a chytat pěnu, pádlovat, vstávat na surfu, chytat čisté vlny, pohybovat se v oceánu a na line upu.

S pokročilejšími budeme individuálně pracovat na tom, co bude potřeba zlepšit. 

Lekce budou doplněny řadou přednášek, praktických cvičení, videocoachingem – při lekcích vás natočíme a potom vaše jízdy budeme společně rozebírat, aby jste viděli co děláte dobře, ale hlavně špatně a mohli na tom pracovat.

UBYTOVÁNÍ na surf campu

Úžasně příjemné místo, kde budete v harmonii s přírodou, stylem a pohodlím.

Tady se můžete podívat jak ubytování a jeho okolí vypadá.

>> ODKAZ <<

Ubytování je zajištěno v krásném přírodním plážovém resortu v dřevěných stylových bungalovech pro 6 osob. Areál se nachází asi 10 minut pěšky od pláže, ve stínu borovicového háje s bazénem, restaurací a spoustou dalšího vyžití.

 

K dispozici jsou bungalovy s dvoulůžkovými pokoji – manželská nebo oddělené jednolůžkové postele.

 

Pokoj s oddělenými postelemi jsou pro ty, kdo pojedou sami, ale i pro kamarády.

 
Vybavení bungalovu:

– 3x dvoulůžkový pokoj

– obývací pokoj s velkou pohovkou

– plně vybavená kuchyně včetně myčky a mikrovlnky

– klimatizace

– koupelna

– velká venkovní terasa s posezením

– v rámci ubytování jsou i ručníky a povlečení

 
O areálu

V areálu kempu je restaurace s příjemným posezením a barem, velký bazén, minigolf, volejbalové hřiště a další sportovní vyžití, součástí je i parkoviště.

Je zde možnost půjčení kol a paddleboardů.

Areál se nachází cca 600 metrů, 10 minut chůze od pláže Les Bourdaines a nedaleko městečka Hossegor, které je považováno za centrum surfingu a svou atmosférou Vás určitě očaruje.

V okolí jsou dobré podmínky pro kolečkové brusle, longboard a kola, na kterých můžete dojet po stezce podél pláží až do Hossegoru nebo přístavního městečka Capbreton. 

Longboardy budeme mít k dispozici a můžete si je zadarmo půjčit.

Nedaleko areálu jsou obchody, kavárny a restaurace a také velký aquapark.

Z areálu je to kousíček na pláž, takže západy slunce s lahvinkou dobrého francouzského vína nebo surfování při východu slunce mohou být každodenní záležitostí.

jogovy pobyt ve francii

NÁŠ TÝM

Při surf lekcích, tréninkách a přednáškách se o vás postará Jirka Hujer, Móňa a profesionální surfový instruktoři ze surfové školy Ntureo Surf School. Během pobytu s vámi budou trávit čas i mimo tyto aktivity. Ukáží vám okolí, vysvětlí vám poměry, vezmou na drink atd.

JIŘÍ WOLF „HUJER“
Jirka aka Hujer je surfová legenda a největší srdcař pod sluncem.. mimo jiné také rybář s 30 letou praxí a nejlepší tanečník disko ve střední Evropě.

Je v Playground rodině od samotného vzniku cestovky a o naše klienty se ve vodě i mimo ni stará už skoro 8 let. Je nepostradatelným článkem týmu. Je s ním neskutečná sranda o fungování oceánu ví víc než encyklopedie.. a těšte se na jeho vyprávění.. kdo nezažil, neuvěří..

 

MONIKA POSPÍŠILOVÁ

Srdce rodiny PLAYGROUND, vytváří příjemnou atmosféru a pohodu při vašem pobytu. Osobitý přístup ke každému klientovi je u ní na prvním místě. Když se jednou staneš členem rodiny PG, tak se budeš mít vždycky kam vracet, a to nejen kvůli surfování.

Miluje surfing, přírodu a cestování a organizování surfových a jógových pobytů a kempů se věnuje už 10 let.

Je surfovou a jógovou instruktorkou a spolumajitelkou cestovní kanceláře Playgroundtravel.

SURFOVÁ ŠKOLA – NATUREO SURF SCHOOL

Instruktoři ze školy Natureo jsou nejlepšími instruktory široko daleko, se kterými máme už dlouho velice dobré zkušenosti.

Její majitelé jsou dva mladí lidé, pár Pier a Paola a jsou nejvíc usměvavý a vstřícní Francouzi, které znám, nic pro ně není problém a se všemi jsou hned velcí kamarádi.. nemluvě o tom, že to jsou profíci ve svém oboru a už se na vás moc těší!

francie

DOPRAVA

Doprava na surf camp není zahrnuta v ceně kempu. Možnosti dopravy: letecky nebo autem. 

Letecké spojení – přímý let Praha – Bordeaux za 2:20!

1/ LETECKY

Letecké spojení do Bordeaux je z Prahy velice časté. Létá sem několik společností, přímé lety ale i lety se zastávkami v krásných evropských městech jako Brusel, Amstredam a Paříž, takže si můžete pobyt zpříjemnit i návštěvou těchto měst a lety si podle toho naplánovat.

Letiště v Biarritz je druhá možnost a snad ještě lepší než letiště v Boardeaux. Nelétají sem sice přímé lety, ale ty lety s přestupem, vycházejí časově i cenově dost podobně jako lety do Bordeaux, s tím rozdílem, že Biarritz je vzdálené cca 30 minut od místa!! Takže transport z letiště je potom pro všechny pohodlnější a výrazně levnější!!

Letenky si účastníci řeší sami. Rádi Vám s nimi ale poradíme.

Klidně si zkoušejte zadat i jiná letiště, pokud vám nevadí letět např. z Vídně, Mnichova, Bratislavy.. a hrát si s termíny odletů a příletů (pokud můžete).

Letecké společnosti:

Volotea – která nabízí přímé lety za cca 2 hodiny 20 minut a létá v pátky a pondělky. 

Další společnosti jsou – Raynair, Lufhansa, KLM, AirFrance atd. 

Na různých serverech se dají nastavit i hlídače ceny pro jednotlivé termíny nebo destinace.

!Pro opakované vyhledávání je potom dobré nastavit si anonymní prohlížení, vyhledávače potom neví, že na letenky koukáte často a cenu letenek záměrně nezvyšují!

Zde jsou uvedeny tipy pro vyhledání letenek:

Kiwi.com | Skyscanner.cz | Letuska.cz | Pelikan.cz |  

Mezinárodní letiště v Bordeaux se je vzdálené cca 200 km a necelé 2 hodiny jízdy autem. 

 

Transport z letiště – možnosti:

Doprava z/na letiště není zahrnuta v ceně pobytu.

1/ půjčit si na letišti auto – což Vám dá určitou svobodu i v rámci programu pobytu – budete si moct zajet na různé další výlety (Biarritz nebo nedaleký španělský San Sebastian) atd.

Mohli bychom Vás zkusit i propojit a auto by jste si mohli půjčit společně s dalšími účastníky pobytu.

2/ námi organizovaný transport 

3/ po vlastní ose místní dopravou

Z letiště se dá poměrně jednoduše dostat vlakem do města Dax nebo Bayonne, kde už bychom Vás vyzvedli autem. Možnosti vlakového spojení najdete např. na Google mapách nebo Vám s tím rádi pomůžeme. Místní dopravou počítejte cca 3/4 hodiny.

 

2/ AUTEM

Cesta autem Vám zabere cca 18/ 20 hodin. Záleží jakou cestu zvolíte, zda po placených dálnicích nebo neplacených rychlostních silnicích, dá se udělat i kompromis.

S cestou a trasou Vám rádi poradíme. Cesta autem jde taky naplánovat jako krásný výlet například přes Švýcarská jezera nebo různé oblasti ve Francii – zastavit se na prohlídku Cognacu na prohlídku jedné z proslulých destiláren koňaku nebo na skleničku šampaňkého do Champagne nebo do vinic v okolí Bordeaux. Tyto oblasti jsou skoro po cestě a všechny rozhodně stojí za to navštívit!

Kousek od Bordeaux je také největší evropská písečná duna – Dune de Pilat – také rozhodně doporučujeme navštívit!

 

Doprava na místě

Na místě bude k dispozici naše auto, kterým budeme jezdit na nákupy, výlet atd. V okolí se můžete pohybovat pěšky nebo na kolech.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Zde se dozvíte vše potřebné k rezervaci, platbě a tomu, co si na surf camp sbalit a na co nezapomenout.

PŘIHLÁŠKA/ SMLOUVA/ PLATBA

Pro přihlášení prosím vyplňte přihlašovací formulář na konci stránky. Vyberte si termín a typ ubytování a případně, zda máte zájem sjednat cestovní pojištění. Do poznámek potom můžete napsat libovolná přání a případné dotazy.

Přijetí přihlášky potvrdíme emailem, a na jejím základě Vám vystavíme smlouvu, ve které najdete všechny potřebné informace k platbě. Se smlouvou pošleme informační email s doplňujícími informacemi k pobytu.

Platba – týden od vystavení přihlášky je splatnost zálohy – 50% a doplatek je potom 3 týdny před odjezdem.

PŘÍJEZD
Příjezd si prosím naplánujte v den začátku kempu – pátek mezi 16 – 20h. Ne dříve, ubytování bude k dispozici opravdu až od 16h a ne později, abychom mohli společně začít s večerním programem. Pokud nepůjde jinak, nic se neděje, něco už vymyslíme 😉

 

 

CO SI VZÍT S SEBOU

Kromě lehkých kousků na pláž, doporučíme přibalit i teplejší oblečení. Večery by mohly být chladnější a protože jedete k oceánu, počasí se může rychle měnit a z krásného horkého dne může začít foukat a pršet. Takže klidně nějaká lehčí nepromokavá bunda, případně windstop, nebo tenčí péřovka, teplá mikina a kulich nemusí být od věci. 

V červnu a září bývá převážně krásně, ale počasí je počasí, to nikdo neovlivní, tak ať jste připraveni na vše 😉

Surfovat budete v neoprenu, pod kterým budete mít plavky. Plavky doporučujeme klidně dvoje, na převlečení do suchých, a plavky pod neopren, aby byly jednoduché bez nějakých ozdob, které by mohly na surfu tlačit.

Ručníky budou na ubytování, tak snad jen přibalit nějakou lehkou tenkou deku na pláž.

Kvalitní opalovací krém. Oblečení na cvičení a tenisky.

Cestovní lékárničku s léky, které používáte, případně se může hodit repelent, náplasti, desinfekce, léky na střevní problémy, kapky do očí, uší. Vše je sice ve Francii dostupné, ale lékárničku je dobré mít připravenou v případě, že jí budete muset okamžitě použít. I my budeme mít lékárničku vybavenou, takže opravdu jen to nezbytné.

 

 

LOKALITA

JIHOZÁPADNÍ FRANCIE – OBLAST LANDES – SEIGNOSSE – HOSSEGOR

Landes, se rozprostírá od Bordeaux po Bayonne, kde Atlantický oceán v Biskajském zálivu omývá 230 km písečných pláží. Jihozápadní Francie je známá svými nekonečnými plážemi, skvělými vlnami a surfovou kulturou, se kterou se tu setkáte na každém kroku.

 

Tato oblast je nazývána Kalifornií Evropy právě pro své skvělé podmínky pro surfování. Písečná duna, která se táhne po celém pobřeží, borovicové háje, teplý oceán, skvělé jídlo a víno. Je to také nejbližší surfová destinace z ČR a centrum evropského surfingu. 

Dlouhé pláže jsou skvělé pro cvičení jógy, běhání nebo procházení. Podél pláží a nejen nich se klikatí stezky a chodníky po kterých se můžete prohánět na kolech nebo longboardech. 

Naše základna se nachází v Seignosse, v blízkosti pláží a surfových spotů. V okolí je spousta restaurací, obchodů, barů, sportovišť. Do známého městečka Hossegor, které je proslulé svou surfovou kulturou, je to co by kamenem dohodil.

Strategické místo pro cestování jihozápadní Francií a severním pobřežím Španělska. Pouhých 200 km z Bordeaux a dalších necelých 100 km ke španělským hranicím.

 

 

 

Fotogalerie

PŘIHLÁSIT SE NA surf camp
ve francii

Na pobyt se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Účast na pobytu je na vlastní riziko. Po odeslání přihlášky Vás budeme kontaktovat a pošleme Vám smlouvu a další potřebné informace o platbě a pobytu. S dalšími dotazy nás kontaktujete na info@playgroundtravel.cz

  Formulář je chráněn reCAPTCHA technologií od Google -
  Ochrana soukromí a Podmínky použití.

  Pokud by vás cokoli zajímalo, napište nám prosím dotaz na info@playgroundtravel.cz nebo rovnou zavolejte na 774 581 451

  Přejeme krásný den a budeme se na Vás těšit ve Francii.

  NÁŠ TÝM

  Na běhání a cvičení si vás vezme do parády Bára a na surfu a při józe se o vás postará Móňa a profesionální surfový instruktoři z NaOnda Surf School. Během pobytu s vámi budou trávit čas i mimo tyto aktivity. Ukáží vám okolí, vysvětlí vám poměry, vezmou na drink atd.

  BÁRA HLAVÁČKOVÁ

  Je nadšená běžkyně, která propadla vlnám, prknům a Portugalsku. Surfové městečko Ericeira je jejím druhým domovem.

  Báru můžete znát mimo jiné jako moderátorku talkshow Kilák – první talkshow v běhu.

  Kromě moderování je už 16 let fitness a sportovní trenérkou s mezinárodním certifikátem FISAF a bývalou závodníci ve sportovním aerobiku.

  Rozhodně ale nemějte strach, její lekce nebudou nijak zdrcující!  Propaguje sportování pro radost.

  Běhěm příjemných výběhů vás protáhne úchvatným pobřežím podél kouzelné Ericeiry. Procvičí s vámi důležité svalové partie a příjemně vám protáhne těla.

  MONIKA POSPÍŠILOVÁ

  Srdce rodiny PLAYGROUND, vytváří příjemnou atmosféru a pohodu při vašem pobytu. Osobitý přístup ke každému klientovi je u ní na prvním místě. Když se jednou staneš členem rodiny PG, tak se budeš mít vždycky kam vracet, a to nejen kvůli surfování.

  Miluje surfing, přírodu a cestování a organizování surfových a jógových pobytů a kempů se věnuje už 10 let.

  Je surfovou a jógovou instruktorkou a spolumajitelkou cestovní kanceláře Playgroundtravel.

  SURFOVÁ ŠKOLA – NAONDA

  Instruktoři ze školy NaOnda jsou nejlepšími instruktory široko daleko, se kterými máme už dlouho velice dobré zkušenosti.

  NaOnda je škola s nejdelší tradicí v Ericeiře a její majitelé a instruktoři jsou borci, ale ne frajírci. Na prvním místě je u nich vždy vaše bezpečnost a snaha vám předat cenné rady a zkušenosti. Jsou to ostřílení králové oceánu a už se na vás moc těší!