VÍTEJTE NA SRÍ LANCE

VÍTá
vás SRÍ LANka

Srí Lanka je tropický ostrov, který svou krásou a rozmanitostí patří mezi nejkrásnější místa na světě. Pestrostí fauny a flóry, množstvím památek a „atrakcí“ překvapí ostrov každého cestovatele.

Každá oblast Srí Lanky je něčím specifická a při cestování pak působí jako ostrov tisíce tváří. Ať už se jedná o bělostné pláže lemované palmami, národní parky, ve kterých žije nepřeberné množství divokých zvířat, nekonečné čajové plantáže v horách, vnitrozemská džungle, bájná starověká města, vysoké hory s mnoha zajímavými trasami kolem vodopádů a skal, bylinkové zahrady, přehrady a tisíce chrámů, které jsou prakticky všude.

 Srí Lanka je skvěla surfová destinace.

Vítejte v ráji.

CO NABÍZÍME

ROXY JÓGA A SURF POBYT – DUBEN 2019

Intenzivní program/ Jóga/ Surf/ Krásné ubytování/ Oceán/ Sluníčko/ Pláže / Ráj

Srí Lanka je skvělá surfová destinace. Jižní pobřeží je poseto surfovými spoty s písečnými plážemi nebo reefem.

Nabízíme různé typy ubytování od surfových guest housu přes příjemné hotýlky po luxusnější rezorty.

 

MAPA ostrova srí lanka

FOTOGALERIE

JÓGOVÉ POBYTY

ROXY JÓGA A SURF POBYT

DUBEN 2019

Představte si, že začínáte den s východem slunce na pláži a hodinou jógy, na snídani si dáte čerstvě utržený kokos, odpočinete si v houpací sítí a vyrazíte na pláž, kde budete surfovat ve vlnách teplého Indického oceánu a večer si zajdete na masáž.. Tak přesně na tohle a spoustu dalších zážitků se můžete těšit.

SURFOVÉ POBYTY

BALÍČEK SURFING

LISTOPAD – DUBEN 2019

Balíček Surfing je určený úplným začátečníkům, kteří nemají vůbec žádné zkušenosti se surfováním.  Lekce probíhají v angličtině s místními instruktory, na písečné pláži Weligama s krásnými jednoduchými vlnami.

 

UBYTOVÁNÍ

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

LISTOPAD – DUBEN 2019

Srí Lanku si hned zamilujete! Neskutečná fauna a flora, krásná místa na cestování, skvělé vlny, příjemní lidé a atmosféra, prostě ráj! 

Nabízíme různé typy ubytování od surfových guest housu přes přijemné hotýlky po luxusnější rezorty.

Těšíme se na Vás v ráji na Srí Lance.

Pokud Vás cokoliv zajímá, dejte nám to vědět na info@playgroundtravel.czfacebookinstagram nebo volejte Monice na 774 581 451