VÍTEJTE VE FRANCII

VÍTEJTE
VE FRANCII

JIHOZÁPADNÍ FRANCIE – OBLAST LANDES – SEIGNOSSE – HOSSEGOR

Landes, se rozprostírá od Bordeaux po Bayonne, kde Atlantický oceán v Biskajském zálivu omývá 230 km písečných pláží. Jihozápadní Francie je známá svými nekonečnými plážemi, skvělými vlnami a surfovou kulturou, se kterou se tu setkáte na každém kroku.

Tato oblast je nazývána Kalifornií Evropy právě pro své skvělé podmínky k surfování. Písečná duna, která se táhne po celém pobřeží, borovicové háje, teplý oceán, skvělé jídlo a víno. Je to také nejbližší surfová destinace z ČR a centrum evropského surfingu. 

Dlouhé pláže jsou skvělé pro cvičení jógy, běhání nebo procházení. Podél pláží a nejen nich se klikatí stezky a chodníky po kterých se můžete prohánět na kolech nebo longboardech. 

NAŠE ZÁKLADNA VE FRANCII

Naše základna se nachází v Seignosse, v blízkosti pláží a surfových spotů. V okolí je spousta restaurací, obchodů, barů, sportovišť. Do známého městečka Hossegor, které je proslulé svou surfovou kulturou, je to co by kamenem dohodil.

Strategické místo pro cestování jihozápadní Francií a severním pobřežím Španělska. Pouhých 200 km z Bordeaux a dalších necelých 100 km ke španělským hranicím.

Kouzelné místo, které musíte navštívit..

CO NABÍZÍME

Zažijte propojení jógy, péči fyzioterapeuta, surfování, kouzlo Francie s její surfovou kulturu.

Ať už jste začátečníci nebo pokročilý ve Francii zažijete skvělé podmínky. Zařídíme vám surfové lekce, půjčíme vybavení, poradíme kam a kdy jít surfovat.

Francie – mecca evropského surfingu, skvělé vlny, dlouhé písčité pláže, krása francouzského venkova, výborné jídlo a víno. 

 

 

MAPA FRANCIE

FOTOGALERIE - FRANCIE

JÓGOVÉ POBYTY

ČERVEN A ZÁŘÍ 2019

V červnu a září připravujeme jógové pobyty a surfové kempy ve Francii.

SURFOVÉ POBYTY

ČERVEN A ZÁŘÍ 2019

V červnu a září připravujeme jógové pobyty a surfové kempy ve Francii.

 

UBYTOVÁNÍ

ČERVEN A ZÁŘÍ 2019

Připravujeme nabídku ubytování v Seignosse, v blízkosti oceánu v krásném nově zrekonstruovaném přírodním areálu Camp Natureo.

 

Kempy a pobyty ve Francii připravujeme s láskou k józe, surfování a oceánu.. Těšíme se na Vás!!

Pokud Vás cokoliv zajímá, dejte nám to vědět na info@playgroundtravel.cz, facebook, instagram nebo volejte Monice na 774 581 451