VÍTEJTE VE FRANCII

VÍTEJTE
VE FRANCII

JIHOZÁPADNÍ FRANCIE – OBLAST LANDES – SEIGNOSSE – HOSSEGOR

Landes, se rozprostírá od Bordeaux po Bayonne, kde Atlantický oceán v Biskajském zálivu omývá 230 km písečných pláží. Jihozápadní Francie je známá svými nekonečnými plážemi, skvělými vlnami a surfovou kulturou, se kterou se tu setkáte na každém kroku.

Tato oblast je nazývána Kalifornií Evropy právě pro své skvělé podmínky pro surfování. Písečná duna, která se táhne po celém pobřeží, borovicové háje, teplý oceán, skvělé jídlo a víno. Je to také nejbližší surfová destinace z ČR a centrum evropského surfingu. 

Dlouhé pláže jsou skvělé pro cvičení jógy, běhání nebo procházení. Podél pláží a nejen nich se klikatí stezky a chodníky po kterých se můžete prohánět na kolech nebo longboardech. 

Naše základna se nachází v Seignosse, v blízkosti pláží a surfových spotů. V okolí je spousta restaurací, obchodů, barů, sportovišť. Do známého městečka Hossegor, které je proslulé svou surfovou kulturou, je to co by kamenem dohodil.

Strategické místo pro cestování jihozápadní Francií a severním pobřežím Španělska. Pouhých 200 km z Bordeaux a dalších necelých 100 km ke španělským hranicím.

Kouzelné místo, které musíte navštívit..

CO NABÍZÍME

Zažijte propojení jógy, péči fyzioterapeuta, surfování, kouzlo Francie s její surfovou kulturu.

Ať už jste začátečníci nebo pokročilý ve Francii zažijete skvělé podmínky. Zařídíme vám surfové lekce, půjčíme vybavení, poradíme kam a kdy jít surfovat.

Francie – mecca evropského surfingu, skvělé vlny, dlouhé písčité pláže, krása francouzského venkova, výborné jídlo a víno. 

 

 

MAPA

FOTOGALERIE

JÓGOVÉ POBYTY

ČERVEN A ZÁŘÍ 2019

V červnu a září připravujeme jógové pobyty a surfové kempy ve Francii.

SURFOVÉ POBYTY

ČERVEN A ZÁŘÍ 2019

V červnu a září připravujeme jógové pobyty a surfové kempy ve Francii.

 

UBYTOVÁNÍ

ČERVEN A ZÁŘÍ 2019

Připravujeme nabídku ubytování v Seignosse, v blízkosti oceánu v krásném nově zrekonstruovaném přírodním areálu Camp Natureo.

 

Kempy a pobyty ve Francii připravujeme s láskou k józe, surfování a oceánu.. Těšíme se na Vás!!

Pokud Vás cokoliv zajímá, dejte nám to vědět na info@playgroundtravel.cz, facebook, instagram nebo volejte Monice na 774 581 451