PLAYGROUNDTRAVEL – TAK TROCHU JINÁ CESTOVKA

S Playgroundtravel prázdniny nikdy nekončí!

Naším největším posláním a přáním je plnit vaše sny a přetvářet je ve skutečnost. Dokážeme vám sestavit cestu přímo na míru dle vašich individuálních požadavků. Pokud se chcete naučit surfovat, stojíte o vylepšení svého stylu pod vedením profesionálních instruktorů nebo jen hledáte, kde složit hlavu v blízkosti nejznámějších a nejlepších surfových lokalit, jste na správné adrese. Nabízíme samostatné ubytování, ale také velkou škálu surfových kempů, a to i třeba v kombinaci s jógou. Dokážeme zařídit téměř cokoliv, přes zapůjčení vybavení, zprostředkování dopravy, zajištění či doporučení různorodých výletů. Především jsme ale pro vás v dané lokalitě k dispozici a rádi vám předáme naše dlouholeté zkušenosti, poradíme a pomůžeme s čímkoliv.

Jedním z hlavních poslání Playgroundtravel.cz je podporovat a dále rozvíjet komunitu nejen surfařů, jogínů, ale také příznivců adrenalinu všech forem a jejich přátel. Našimi hesly jsou cestování, volnost, pohoda, zábava, styl, pokrok, vášeň a touha objevovat, poznávat a seznamovat se s novými lidmi, neopakovatelné zážitky, jedinečná atmosféra, slunce, oceán, perfektní vlny, pláže, extrémy a adrenalin…

Nejvíce nám záleží na tom, abychom dopřáli našim klientům kvalitní servis. Proto si zakládáme na stylovém a čistém ubytování za přijatelné ceny a naše doprovodné služby jsou zaštítěny vždy profesionálním týmem.

Jsme cestovní kancelář fungující na českém trhu již devátým rokem, samozřejmostí je pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře.

 

MÁME ZA SEBOU:

2002 – 2009

GRAN MASTA CAMP – První největší český snowboard camp, který se pořádal ve Švýcarsku, dále pak ve Francii, Itálii či Rakousku.

2009

oficiální založení PLAYGROUNDTRAVEL.CZ s. r. o.

2009 – 2014

SURF CAMP A SURFOVÁ ZÁKLADNA ve Francii

SURF CAMP A SURF ZÁKLADNA na Bali

2009 – 2017

UBYTOVÁNÍ v Rakousku a Švýcarsku

2013

SURF CAMP A UBYTOVÁNÍ v Portugalsku

od roku 2013 po současnost

SURF CAMP A UBYTOVÁNÍ na Srí Lance

2014

UBYTOVÁNÍ ve Francii

2014 – 2017

SURF CAMP A UBYTOVÁNÍ ve Španělsku

od roku 2016 po současnost

SURF CAMP, YOGA SURF CAMP A UBYTOVÁNÍ na Bali

 

DOKÁŽEME:

UBYTOVÁNÍ

Celoročně nabízíme ubytování na Srí Lance, Bali, Francii, Španělsku a také v Portugalsku. Naše ubytovací kapacity jsou vždy v příjemné a zároveň strategické lokalitě v blízkosti pláží a občanské vybavenosti. Každý si u nás může vybrat dle svých finančních možností a preferencí.

KEMPY

Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme kempy ušít na míru každému. Uspokojení nejrůznějších individuálních potřeb klientů je zaručeno bohatým programem a osobním přístupem Playgroundtravel týmu. A proto věříme, že na své si přijdou opravdu všichni. Ubytování v průběhu kempu je vybíráno tak, aby všichni účastníci bydleli pohromadě a mohli si sdílet své postřehy a zážitky a vytvářet nová přátelství. Po celou dobu pobytu Playgroundtravel tým udržuje dobrou náladu a ta je neodmyslitelnou součástí při pořádání nejrůznějších akcí, večírků, výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí. Právě tímto způsobem se tým snaží co nejvíce vyhovět očekávání klientů, kteří přijeli sportovat a užít si “jinou“ dovolenou v podobě surf nebo yoga surf campu.