Playgroundtravel – “tak trochu jiná cestovka“

S Playgroundtravel sezóna nikdy nekončí!

Naším přáním je plnit vaše sny a přetvářet je ve skutečnost! Dokážeme sestavit Vaši cestu  přímo na míru dle vašich individuálních požadavků. Chcete se naučit surfovat, zlepšit svůj styl pod vedením profesionálních instruktorů nebo jen hledáte, kde hlavu složit v zázemí našich surfových základen nebo stylového tradičního ubytování ve známých surfových a snowboardových lokalitách? Potřebujete půjčit vybavení  nebo zprostředkovat dopravu?

Hlavním posláním Playgroundtravel.cz je vytvořit stmelenou komunitu nejen profesionálních jezdců, ale především příznivců adrenalinu všech forem. Našim mottem je pokrok, styl, pohoda, zábava, neopakovatelné zážitky a jedinečná atmosféra, moře, perfektní vlny, pláže, slunce, kopce pokryté čerstvým prašanem, volnost, extrémy a adrenalin, vášeň objevovat a poznávat ..

 

.. Playgroundtravel.cz – sezóna nikdy nekončí..

 

Jsme regulérní cestovní kancelář, fungující na českém trhu již třetím rokem. Samozřejmostí je POJIŠTĚNI PRO PŘÍPAD ÚPADKU CESTOVNÍ KANCELÁŘE.

Na našich akcích nám jde hlavně o to, nabídnout našim klientům kvalitní servis. To znamená poskytnout kvalitní koučování a výuku snowboardingu, freeskiingu a surfování.

A dále stylové ubytování, ať už se jedná o  jednodušší ubytování za přijatelné ceny, takové které jsme vždy sami hledali na horách a u moře nebo dražší ubytování, které jsme zase hledali pro naše sponzory, náročnější klienty a kamarády.

 

Historie:

2002 – 2009 :  GRAN MASTA CAMP – První a na začátku největší český snowboardcamp, který se konal v zahraničí. Nejprve ve Švýcarsku a pak dále ve Francii a Itálii.

2009 :  založení PLAYGROUNDTRAVEL.CZ s. r. o.

2009 :  SURF CAMP A SURF ZÁKLADNA na Bali

2009 :  SURF CAMPY A SURFOVÁ ZÁKLADNA ve Francii

2009 :  pronájmy domů v Rakousku a ve Švýcarsku

2013 : SURF CAMPY A UBYTOVÁNÍ na Srí Lance

2013 : SURF CAMPY A UBYTOVÁNÍ ve Španělsku

 

Kempy

Kempy jsou šité na míru každému z účastníků. Uspokojení nejrůznějších individuálních potřeb klientů je zaručeno bohatým programem a osobitým přístupem Playgroundtravel teamu. Na své si přijdou opravdu všichni.

Teorie a praxe je doplněna promítáním instruktážních videí a filmů na projekčních plátnech a LCD panelech, prezentacemi výrobců nebo distributorů vybavení pro adrenalinové sporty, exkurzemi do výroben snowboardů a surfboardů. Volný čas mohou klienti využít podle svých přání ať už procházkami po plážích, kurzem jógy, odpočíváním v houpacích sítích, projížďkou na kolech, tréninkem na indoboardech, nebo zaháněním hladu a žízně dobrým jídlem a pitím.

Ubytování v průběhů kempů je vybíráno tak, aby všichni účastníci bydleli pohromadě a mohli si tak sdělovat své postřehy z výuky, bavit se a vytvářet nová přátelství. Domy jsou situovány co nejblíže k plážím a resortům, a hlavně vždy pečlivě vybírány pro jejich vhodnost a skvělou atmosféru, která by měla podpořit dobrý pocit z celé návštěvy kempu.

Playgroundtravel team se snaží udržet dobrou náladu a pořádáním nejrůznějších závodů a soutěží o věcné ceny od sponzorů, pořádáním večírků a výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí tak, aby co nejvíce vyhověli očekávání klientů, kteří přijeli sportovat a užít si “jinou“ dovolenou v podobě surf nebo snowcampu.