PLAYGROUNDTRAVEL.CZ PARTNER SNB KONTESTU TEENAGE RAMPAGE 2012

Tyto unikátní závody jsou určeny pro všechny mladé jezdce do 19ti let a jsou pod záštitou asociace českého snowboardingu.

Během celého dne se pojedou závody systémem Jamu tak, aby si všichni jezdci co nejlépe zajezdili a měli příležitost získat tolik potřebné zkušenosti a užili si perfektní den na horách!

 

Závodit se bude jak na skocích, tak i jibech a také na skoku do nafukovacího BIG AIR BAGU. Za zmínku jistě stojí 40 000 Kč PRIZE MONEY a hodnotné ceny od partnerů akce, které budeme opět rozdávat mezi jezdce systémem „CASH FOR TRICKS“ ! To znamená, že se tyto prize money rozdělí mezi všechny zúčastněné jezdce a ne jen pro vítěze!

 

Video z loňského ročníku zde: http://vimeo.com/23289762

 

Startovné do závodu je 200 Kč a zahrnuje celodenní pernamentku na vlek a také občerstvení v podobě energy drinků od MONSTER ENERGY a také speciality z místní restaurace HEIkalky. Během celého dne bude ve snowparku panovat přátelská atmosféra a pro jezdce bude zajištěno zázemí ve stanu pod snowparkem. Po ukončení závodů bude přímo pod snow parkem probíhat afterparty.

 

Registrace do závodu bude probíhat od 9:00 ve stanu pod snowparkem a samotný závod vypukne v 10:00 !

 

Do závodů je možné se přihlásit také ONLINE na www.oceanearth.cz/rampage !

 

Kategorie:
a) kluci do 19ti let
b) kluci do 15ti let
c) holky do 19ti let
d) holky do 15ti let
e) holky+kluci do 11ti let

 

Celá akce bude velice dobře mediálně dokumentována a vytvořené fotky a videa budou následně zviditelněny díky naším mediálním partnerům.

 

Pro jezdce a doprovod je možnost ubytování buďto v nově vybudovaném hotelu HEIPARK za speciální cenu 500Kč/os./noc, nebo zdarma ve VLASTNÍM spacáku v Obecním domě v Tošovicích (cca 800m od Heiparku).

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE NA WEBU ZÁVODU – www.oceanearth.cz/rampage

Neváhejte a přijeďte ukázat co ve Vás je a užít si super den na horách!

 

Mediální partneři: Freeride.cz, Boardmag.cz, Freemagazine.cz, Boardlife.sk, Highfive.sk, Studentskaleta.cz, Studentpoint.cz, Tiscali.cz, AČS (snowboarding.cz)

 

Partneři akce: Sportbar-herna.cz, Surfstore.cz, Ocean&Earth, Body Glove, Meatfly, Nugget, Konkys, salón Joshua, Playgrountravel.cz a v neposlední řadě MONSTER ENERGY