CAMP-05_Web feed 980x290pix_n_00

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Akce: YOGA ROXY SURF CAMP 2018
Instruktoři: YOGA: Lucie Podlucká | SURF: Jan Smička / Kristýna Trucálková
Počet dnů: 10 dnů
Země: Bali, Indonésie
Ubytování: BALI BIO VILLAS
Cena zájezdu: od 17.900 CZK (bez letenky) Nyní za AKČNÍ CENU od 15.900 CZK !!!
Kemp se bude konat za minimální účasti 6 osob.

Přihlášky zde

 

TERMÍN

YOGA SURF CAMP 2018 s Lucií Podluckou | 05. 11. – 15. 11. 2018 – přihlásit

 

CENA

YOGA SURF CAMP 2018

Ubytování v pokoji s vlastní koupelnou za cenu 19 900 Kč.  Nyní za AKČNÍ CENU 17 900 Kč!

Ubytování v pokoji se sdílenou koupelnou za cenu 18 900 Kč.  Nyní za AKČNÍ CENU 16 900 Kč!

Ubytování ve sdíleném pokoji pro čtyři osoby za cenu 17 900 Kč.  Nyní za AKČNÍ CENU 15 900 Kč!

Na náš kemp je možné jet, i přesto, že nemáte zájem využít jógové či surfové lekce, např. jako doprovod někoho ze zúčastněných. Pro takové případy zde máme následující balíček:

YOGA SURF CAMP 2018 – DOPROVOD

Ubytování v pokoji s vlastní koupelnou za cenu 9 900 Kč.

Ubytování v pokoji se sdílenou koupelnou za cenu 8 900 Kč.

Ubytování ve sdíleném pokoji pro čtyři osoby za cenu 7 900 Kč.

YOGA SURF CAMP_cenik dve varianty_KRISTYNA

PROGRAM

Processed with MOLDIV

JÓGA

Lekce povede kvalifikovaná lektorka Lucie Podlucká, více v sekci NÁŠ TÝM. V průběhu vašeho pobytu na Bali budete mít k dispozici nejen ranní a večerní lekce jógy, ale i možnost konzultovat vaše stravovací návyky. Každá lekce trvá 60 min. Během kempu proběhne celkem 11 lekcí. Většinu dní budou lekce ráno i večer, výjimkou budou dny, kdy proběhnou surfové lekce nebo celodenní výlet.

Jógové lekce různých stylů: Hatha Yoga | Yin Yoga | Ashtanga – Vinyasa Yoga | zařazeny budou i bloky Pilates

 • nácvik a praxe dechových cvičení – pranayama
 • výživové poradenství
 • korekce jógových asán, individuální asistence v nich a praxe správné techniky pozic

Ranní lekce budou zaměřené na:

 • rozproudění energie na celý den, protažení a aktivaci kloubních systémů, probuzení metabolismu
 • na uvědomění si svého dechu, držení těla nejenom na podložce, ale i během celého dne
 • rozvinutí vnitřní síly a rovnováhy, kterou potřebujete při surfování.

Večerní lekce budou věnovány speciálním blokům – workshopům:

 • záklonové pozice, pozdravy slunce, otevírání kyčlí, hrudníku a ramen, posílení středu těla
 • vzpory a balance, protažení těla po celodenní jednostranné aktivitě
 • očistné techniky
 • povídání o józe, detoxikaci těla, zlepšení kondice, meditace
 • konzultace o tom jak správně jíst, jak redukovat váhu, debata o jídle a radosti z něj
 • doporučení, jaká strava je vhodná při praktikování jógy

SURFING

Během kempu vás čekají celkem tři lekce surfingu pod vedením profesionálních instruktorů. Každá lekce trvá 90 min., z čehož je 30 min. teorie a 60 min. praxe v oceánu. Vyrazíme vždy tam, kde budou pro vás ty nejideálnější podmínky a nikdy vás nenecháme jít do vln bez zkušeného intruktora. Poskytnutí veškerého vybavení je samozřejmostí.

PŘEDNÁŠKA O SURFINGU

Poutavá přednáška o surfingu, která vám osvětlí vše o vzniku vln, o historii surfingu, jak se surfboardy vyrábějí a jaké jsou jejich druhy. Dále se dozvíte, proč je příliv a odliv, jaký vítr je pro surfování nepříznivější, kde se všude se na světě surfuje a naučíte se číst v surfových předpovědích.

CELODENNÍ POZNÁVACÍ VÝLET

Na Bali je toho k vidění opravdu mnoho. Během celodenního výletu navštívíme Ubud – městečko umění a řemesel, podíváme se do opičího lesa, kterému vládnou roztomilé, ale trochu roštácké opičky. Dále zastavíme v rýžových terasovitých polích, necháme se fascinovat krásou jednoho z nejvýznamějších chrámů a koukneme se i k romantickému vodopádu.

SPOLEČNÁ VEČEŘE

Jeden večer vás pozveme na společnou véču, na které vám představíme lokální kuchyni v místní stylové restauraci. Balijská kuchyně patří k jedné z nejchutějších na světě. V okolí resortu Bali Bio Villas naleznete spoustu místních restaurací tzv. Warungů, kde si můžete pochutnat např. na typické rýži se zeleninou (popř. i masem) – tzv. Nasi Goreng či Nasi Campur, na chutné rybě zvané Mahi-Mahi a nebo na výborném pokrmu zvaném Gado-Gado s arašídovou omáčkou.

KECAK DANCE V CHRÁMU ULUWATU

I kdyby jste nebyli zrovna fandové památek, tak chrám Uluwatu na jihozápadním cípu Bali vás zaručeně ohromí. Vypravíme se zde na dechberoucí západ slunce a především kvůli zážitku, který prostě nesmíte minout – tradiční balijský tanec Kecak dance, při kterém se jeho představitelé uvádějí do jisté formy transu.

LEKCE VAŘENÍ

Máme pro vás připravenou lekci vaření, kde vám ukážeme několik jednoduchých receptů, které se dají připravit z místních surovin. Věnujeme se zdravé stravě, a tak vás rádi naučíme, jak si připravovat zdravé a chutné pokrmy z lokálních (a levných) surovin. Dozvíte se, co je dobré jíst a čemu se raději vyhnout a společně si uvaříme zdravou a chutnou večeři.

VÝLETY PO PLÁŽÍCH JIŽNÍHO BALI

Na jihu Bali jsou nejkrásnější pláže z celého ostrova. Všechny jsou v okolí do 10 km od našeho resortu. Nebližší je pláž vzdálená 2 km s názvem Green Bowl nebo v podobné vzdálenosti posvátná pláž Melasti. Řadu dalších se s vámi pokusíme navštívit, ale věřte, že na to jeden kemp opravdu nestačí.

GRILOVÁNÍ

Žádné “letní prázdniny” se neobejdou bez grilování s přáteli, to je již tradiční a neodmyslitelná společenská událost každého našeho kempu, která nemine ani vás! Dáme vám ochutnat čerstvé ryby a mořské plody z místního trhu, doplněné o námi vypěstovanou organickou zeleninu, případně bio zeleninu od místních farmářů.

SHOPPING

Cestou na surfové lekce se stavíme v outletovém obchodě světových surfových značek, kde se dá pořídit oblečení i vybavení za bezkonkurenční ceny.

DEN VOLNA

Program je opravdu nabitý, i přesto myslíme na váš odpočinek a regeneraci a máme pro vás v našlapaném itineráři i jeden den, který je jen váš – den volna, který si zařídíte dle vlastní libosti.

 

NÁŠ TÝM

Lucie Podlucká

Processed with MOLDIV

Lucie je krásná, sympatická a usměvavá jogínka, pro kterou je již více než 10 let jóga neodmyslitelnou součástí života. Touha po vědění a předávání informací je jejím motorem pro lektorskou činnost. Absolvovala studium tradiční jógy – Yoga Teachers Course u České akademie jógy a nadále se samovzdělává a při svých dalekých cestách navštěvuje spoustu jógových workshopů a lekcí. Lucie se zaměřuje na Yin jógu, Ashtangu a jógu na SUP (Stand Up Paddle Board). Lucie má také kurz výživového poradenství a mezi její další vášně patří běh, poledance, pilates, výroba šperků a také cestování (především v jihovýchodní Asii). K tomu všemu je také nadšeným surfovým začátečníkem a chtěla by tento sport rozvíjet dál. Tahle žena vám má rozhodně co předat v mnoha směrech.

 

Jan Smička

Processed with MOLDIV

Honza je profesionálním instruktorem ISA a mistrem ČR a SR v surfingu. Je také spolumajitelem cestovky Playgroundtravel, která za více než 15 let svého fungování uspořádala po celém světě desítky surfových a snowboardových kempů. Honza během svého podnikání zažil mnohé úspěchy, ale i pocity vyhoření, které ho přivedly až ke změně životního stylu, k práci na sobě samém a k dlouhé, ale důležité cestě do svého nitra. Posledních několik let aktivně praktikuje jógu, najdete ho ale především ve vlnách na Bali, kde trvale žije a odkud na prázdniny odlétá do zasněžených kopců za svou další vášní – snowboardingem. Honza je zároveň také terapeutem Metody Ruš, tedy potkat jej můžete také na své cestě při hledání pomoci od psychických či fyzických obtíží. Honza je díky svému talentu, bohatým zkušenostem s vedením a koučováním, notnou dávkou trpělivosti, smyslem pro humor a přátelským přístupem prostě top lektorem.

 

Kristýna Trucálková

Processed with MOLDIV

Je krásná surfařka, která odjela studovat Sport Coaching – Surfing do Austrálie, čímž vystoupila ze své komfortní zóny a změnila tak celý svůj dosavadní život. Sport jí byl vždy blízký, ale až v poslední letech mu přizpůsobila úplně vše. Kristýna nyní žije a studuje na Bali, čemuž předcházelo několik let života v USA. Všechny z jejich cest jí přinesly velká poznání, zkušenosti, nadhled, ale zároveň také nechuť ke konzumnímu způsobu života. V současné době se aktivně věnuje pouze surfingu, za to ale velmi intenzivně. Prací sama na sobě se naučila žít přítomností, nelpět na věcech a měnit své sny ve skutečnost. V každém konci dokázala najít i pozitivní začátek a chuť do nových životních dobrodružství. Její přátelský přístup, přirozená autorita, trpělivost, životní entuziasmus i bohaté lektorské zkušenosti z ní dělají toho správného parťáka do vln, který vám opravdu má co předat.

Renée Savková

Processed with MOLDIV

V neposlední řadě tu pro vás máme “akční spojku” – veselou usměvavou holku do nepohody. Renée žije a studuje na Bali, stará se jako Housemaster o resort Bali Bio Villas a je nepostradatelným členem našeho týmu, který dokáže proměnit jakékoliv vaše přání ve skutečnost. Její letité zkušenosti z oblasti produkce, organizační schopnosti, kreativní duch, neutuchající zvídavost, dobré srdce a pozitivní myšlení ve smyslu “nic není nemožné” vám jistojistě pomůže za jakékoliv situace, nejen v případných nesnázích či jednodušší orientaci v neznáme zemi, ale bude tu pro vás také jako veselý společník, průvodce či rádce při poznávání místní kultury a dobrodružství všeho druhu.

 

LOKALITA

Processed with MOLDIV

Bali aneb ostrov bohů, nabízí víc než si dokážete představit. Je jedním z nejrozmanitějších ostrovů celé Indonésie. Překrásné pláže, bohatý podmořský svět, ojedinělá fascinující kultura, nespočet úchvatných hinduistických chrámů, panoramatický střed ostrova s majestátní sopkou a všudypřítomnými rýžovými políčky, přívětivými obyvateli a samozřejmě celoročně perfektními podmínkami pro surfování pro všechny úrovně zkušeností, dělá z Bali jednu z nejnavštěvovanějších destinací na celém světě.

 

UBYTOVÁNÍ

Processed with MOLDIV

Na Bali trvale žijeme a provozujeme zde resort Bali Bio Villas. Jedná se o jedinečný projekt, ve kterém jsme spojili vše, co sami milujeme: zdravý životní styl, surfing, cvičení jógy a pěstování organické zeleniny a ovoce. Resort Bali Bio Villas je postaven v řeckém stylu Santorini s prvky místní balijské architektury. Součástí resortu je bazén, místo pro relax a cvičení jógy – Yoga Shala a organická zahrada.

Bližší informace o ubytování včetně fotografí naleznete zde.

 

STRAVOVÁNÍ

Processed with MOLDIV

Naším cílem je nasměrovat vás ke zdravým a chutným jídlům, popř. vám předat praktické typy, jak se dají některé méně zdravé potraviny ve vašem jídelníčku nahradit něčím, co je stejně chutné nebo dokonce chutnější, hlavně ale zdravější! Nezapomínejte, že “jste to, co jíte” a “podle toho, co jíte, se i cítíte.”

V ceně pobytu jsou zahrnuty:

Snídaně

Účastníky našeho kempu bude každé ráno v lednici čekat připravená bedýnka s čerstvými surovinami, ze kterých si sami snídani připraví. Z naší zkušenosti však většinou vznikají snídaně společnými silami všech přítomných a den tak začíná opravdu radostně a zvesela.

Lekce vaření

Rovnou v úvodu kempu jsme si pro vás připravili lekci vaření, kde vám ukážeme několik jednoduchých receptů, které se dají připravit z místních surovin. Věnujeme se zdravé stravě, a tak vás rádi naučíme, jak si po dobu pobytu připravovat zdravé a chutné pokrmy z lokálních (a levných) surovin, pokud se nechcete nechat rozmazlovat v místních restauracích.

Grilování

Žádné “letní prázdniny” se neobejdou bez grilování s přáteli, to je již tradiční a neodmyslitelná společenská událost každého našeho kempu, která nemine ani vás! Dáme vám ochutnat čerstvé ryby a mořské plody z místního trhu, doplněné o námi vypěstovanou organickou zeleninu, případně bio zeleninu od místních farmářů.

Společná večeře

Jeden večer vás pozveme na společnou véču, na které vám představíme lokální kuchyni v místní stylové restauraci. Balijská kuchyně patří k jedné z nejchutějších na světě. V okolí resortu Bali Bio Villas naleznete spoustu místních restaurací tzv. Warungů, kde si můžete pochutnat např. na typické rýži se zeleninou (popř. i masem) – tzv. Nasi Goreng či Nasi Campur, na chutné rybě zvané Mahi-Mahi a nebo na výborném pokrmu zvaném Gado-Gado s arašídovou omáčkou.

 

DOPRAVA

Doprava na místo

Doprava na místo není zahrnuta v ceně kempu. Letenky si řeší účastníci sami.

Cena zpáteční letenky Praha – Bali (Denpasar) se pohybuje celoročně od 17 000 Kč. Můžete letět komfortně s jedním přestupem v Dubaji či Doha se společností Emirates nebo Qatar Airways, počítejte však s o něco vyšší cenou kolem 20 000 Kč. V případě, že vám nevadí delší přestup např. čínské Šanghaji na letišti v obou směrech, můžete výrazně ušetřit a letět za cenu kolem 13 000 Kč např. se společností China Eastern. Nabízí se i možnosti letět z Prahy nebo Vídně do Jakarty (ostrov Jáva), Singapuru nebo Kuala Lumpuru, letenka pak stojí od 15 000 Kč a přelet na Bali a zpět vás vyjde minimálně kolem 2 000 Kč, což je vhodné především pro ty z vás, kteří chtějí navštívit některé asijské metropole.

Zde jsou uvedeny tipy pro vyhledání letenek:

Kiwi.com | Skyscanner.cz | Letuska.cz | Pelikan.cz | Emirates.com | Cathaypacific.com | China-airlines.com

Transport z letiště

Doprava z/na letiště není zahrnuta v ceně kempu. V případě zájmu vám ji dokážeme výhodně zprostředkovat.

Doprava v rámci kempu

V ceně kempu je po dobu osmi dnů k dispozici vozidlo s řidičem. Vůz je možné využívat pro cesty na okolní pláže, lekce surfingu, do restaurací, na nákupy, výlety apod. Jeden den je v programu volný, v tento den si každý účastník zajišťuje dopravu i program vlastní. Pro případné zprostředkování dopravy se na nás neváhejte obrátit.

 

NAD RÁMEC

Nad rámec balíčku jsme vám schopni splnit téměř jakékoliv přání. Mezi ty nejběžnější však patří:

 • Doprava z letiště / na letiště
 • Pronájem skútru
 • Výlety po ostrově i mimo něj (během kempu, ale i po jeho skončení)
 • Ubytování před termínem kempu či po jeho skončení (ať už přímo v resortu Bali Bio Villas nebo na dalších jiných místech ostrova)