CAMP-03_Web feed 980x290pix_04

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Akce: SURF CAMP BALI 2018
Instruktoři: Jan Smička, Kristýna Trucálková + lokální Surf School
Počet dnů: 8 dnů
Země: Bali, Indonésie
Ubytování: BALI BIO VILLAS
Cena zájezdu: od 10.900 CZK (bez letenky)

Přihlášky zde

TERMÍN

SURF CAMP BALI 2018 | 28. 09. – 06. 10. 2018 – přihlásit

 

CENA

SURF CAMP BALI 2018

Ubytování v pokoji s vlastní koupelnou za cenu 11 900 Kč.

Ubytování v pokoji se sdílenou koupelnou za cenu 11 400 Kč.

Ubytování ve sdíleném pokoji pro čtyři osoby za cenu 10 900 Kč.

Na náš kemp je možné jet, i přesto, že nemáte zájem využít surfové lekce, např. jako doprovod někoho ze zúčastněných. Pro takové případy zde máme následující balíček:

SURF CAMP BALI 2018 – DOPROVOD

Ubytování v pokoji s vlastní koupelnou za cenu 7 900 Kč.

Ubytování v pokoji se sdílenou koupelnou za cenu 7 400 Kč.

Ubytování ve sdíleném pokoji pro čtyři osoby za cenu 6 900 Kč.

SURF CAMP_cenik dve varianty_SURF CAMP

PROGRAM

Processed with MOLDIV

SURFING

Během kempu vás čeká celkem pět lekcí pod vedením Jana Smičky – profesionálního ISA coache a mistra České a Slovenské republiky v surfingu ve spolupráci s místní surfovou školou. Každá lekce trvá 90 min., půlhodina z první lekce je věnována teorii na souši, 60 min. praxe v oceánu. Během druhé a třetí lekce bude probíhat videocoaching – natáčení během lekcí a následný rozbor. Vyrazíme vždy tam, kde budou pro vás ty nejideálnější podmínky a nikdy vás nenecháme jít do vln bez zkušeného instruktora. Poskytnutí veškerého vybavení je samozřejmostí.

PŘEDNÁŠKA O SURFINGU

Poutavá přednáška o surfingu, která vám osvětlí vše o vzniku vln, o historii surfingu, jak se surfboardy vyrábějí a jaké jsou jejich druhy. Dále se dozvíte, proč je příliv a odliv, jaký vítr je pro surfování nepříznivější, kde se všude se na světě surfuje a naučíte se číst v surfových předpovědích.

VIDEOCOACHING

Videocoaching je velice účinná a efektivní metoda vyučování surfingu. Zdlouhavé vysvětlování, kde dělá student chyby velmi usnadní sledování zpomalených záběrů, při kterých okamžitě pochopíte, co byste měli vylepšit. Natáčení proběhne během druhé a třetí lekce, večer po lekcích pak bude následovat rozbor záběrů.

LEKCE JÓGY

Jóga je pro surfing nejen úžasnou průpravou, ale i tou správnou pohybovou aktivitou pro uvolnění a protažení po návratu vln. Během kempu vás čekají dvě 60 min. lekce pod vedením zkušeného lektora.

CELODENNÍ POZNÁVACÍ VÝLET

Na Bali je toho k vidění opravdu mnoho. Během celodenního výletu navštívíme Ubud – městečko umění a řemesel, podíváme se do opičího lesa, kterému vládnou roztomilé, ale trochu roštácké opičky. Dále zastavíme v rýžových terasovitých polích, necháme se fascinovat krásou jednoho z nejvýznamějších chrámů a koukneme se i k romantickému vodopádu.

VÝLETY PO PLÁŽÍCH JIŽNÍHO BALI

Na jihu Bali jsou nejkrásnější pláže z celého ostrova. Všechny jsou v okolí do 10 km od našeho resortu. Nebližší je pláž vzdálená 2 km s názvem Green Bowl nebo v podobné vzdálenosti posvátná pláž Melasti. Řadu dalších se s vámi pokusíme navštívit, ale věřte, že na to jeden kemp opravdu nestačí.

GRILOVÁNÍ

Žádné “letní prázdniny” se neobejdou bez grilování s přáteli, to je již tradiční a neodmyslitelná společenská událost každého našeho kempu, která nemine ani vás! Dáme vám ochutnat čerstvé ryby a mořské plody z místního trhu, doplněné o námi vypěstovanou organickou zeleninu, případně bio zeleninu od místních farmářů.

SHOPPING

Cestou na surfové lekce se stavíme v outletovém obchodě světových surfových značek, kde se dá pořídit oblečení i vybavení za bezkonkurenční ceny.

 

NÁŠ TÝM

Jan Smička

Processed with MOLDIV

Honza je profesionálním instruktorem ISA a mistrem ČR a SR v surfingu. Je také spolumajitelem cestovky Playgroundtravel, která za více než 15 let svého fungování uspořádala po celém světě desítky surfových a snowboardových kempů. Honza během svého podnikání zažil mnohé úspěchy, ale i pocity vyhoření, které ho přivedly až ke změně životního stylu, k práci na sobě samém a k dlouhé, ale důležité cestě do svého nitra. Posledních několik let aktivně praktikuje jógu, najdete ho ale především ve vlnách na Bali, kde trvale žije a odkud na prázdniny odlétá do zasněžených kopců za svou další vášní – snowboardingem. Honza je zároveň také terapeutem Metody Ruš, tedy potkat jej můžete také na své cestě při hledání pomoci od psychických či fyzických obtíží. Honza je díky svému talentu, bohatým zkušenostem s vedením a koučováním, notnou dávkou trpělivosti, smyslem pro humor a přátelským přístupem prostě top lektorem.

 

Kristýna Trucálková

Processed with MOLDIV

Je krásná surfařka, která odjela studovat Sport Coaching – Surfing do Austrálie, čímž vystoupila ze své komfortní zóny a změnila tak celý svůj dosavadní život. Sport jí byl vždy blízký, ale až v poslední letech mu přizpůsobila úplně vše. Kristýna nyní žije a studuje na Bali, čemuž předcházelo několik let života v USA. Všechny z jejich cest jí přinesly velká poznání, zkušenosti, nadhled, ale zároveň také nechuť ke konzumnímu způsobu života. V současné době se aktivně věnuje pouze surfingu, za to ale velmi intenzivně. Prací sama na sobě se naučila žít přítomností, nelpět na věcech a měnit své sny ve skutečnost. V každém konci dokázala najít i pozitivní začátek a chuť do nových životních dobrodružství. Její přátelský přístup, přirozená autorita, trpělivost, životní entuziasmus i bohaté lektorské zkušenosti z ní dělají toho správného parťáka do vln, který vám opravdu má co předat.

Renée Savková

Processed with MOLDIV

V neposlední řadě tu pro vás máme “akční spojku” – veselou usměvavou holku do nepohody. Renée žije a studuje na Bali, stará se jako Housemaster o resort Bali Bio Villas a je nepostradatelným členem našeho týmu, který dokáže proměnit jakékoliv vaše přání ve skutečnost. Její letité zkušenosti z oblasti produkce, organizační schopnosti, kreativní duch, neutuchající zvídavost, dobré srdce a pozitivní myšlení ve smyslu “nic není nemožné” vám jistojistě pomůže za jakékoliv situace, nejen v případných nesnázích či jednodušší orientaci v neznáme zemi, ale bude tu pro vás také jako veselý společník, průvodce či rádce při poznávání místní kultury a dobrodružství všeho druhu.

 

LOKALITA

Processed with MOLDIV

Bali aneb ostrov bohů, nabízí víc než si dokážete představit. Je jedním z nejrozmanitějších ostrovů celé Indonésie. Překrásné pláže, bohatý podmořský svět, ojedinělá fascinující kultura, nespočet úchvatných hinduistických chrámů, panoramatický střed ostrova s majestátní sopkou a všudypřítomnými rýžovými políčky, přívětivými obyvateli a samozřejmě celoročně perfektními podmínkami pro surfování pro všechny úrovně zkušeností, dělá z Bali jednu z nejnavštěvovanějších destinací na celém světě.

 

UBYTOVÁNÍ

Processed with MOLDIV

Na Bali trvale žijeme a provozujeme zde resort Bali Bio Villas. Jedná se o jedinečný projekt, ve kterém jsme spojili vše, co sami milujeme: zdravý životní styl, surfing, cvičení jógy a pěstování organické zeleniny a ovoce. Resort Bali Bio Villas je postaven v řeckém stylu Santorini s prvky místní balijské architektury. Součástí resortu je bazén, místo pro relax a cvičení jógy – Yoga Shala a organická zahrada.

Bližší informace o ubytování včetně fotografí naleznete zde.

 

STRAVOVÁNÍ

Processed with MOLDIV

Balijská kuchyně patří k jedné z nejchutějších na světě. V okolí resortu Bali Bio Villas naleznete spoustu místních restaurací tzv. Warungů, kde si můžete pochutnat např. na typické rýži se zeleninou (popř. i masem) – tzv. Nasi Goreng či Nasi Campur, na chutné rybě zvané Mahi-Mahi a nebo na výborném pokrmu zvaném Gado-Gado s arašídovou omáčkou. Naším cílem je nasměrovat vás ke zdravým a chutným jídlům, popř. vám předat praktické typy, jak se dají některé méně zdravé potraviny ve vašem jídelníčku nahradit něčím, co je stejně chutné nebo dokonce chutnější, hlavně ale zdravější! Nezapomínejte, že “jste to, co jíte” a “podle toho, co jíte, se i cítíte.”

V ceně pobytu jsou zahrnuty:

Snídaně

Účastníky našeho kempu bude každé ráno v lednici čekat připravená bedýnka s čerstvými surovinami, ze kterých si sami snídani připraví. Z naší zkušenosti však většinou vznikají snídaně společnými silami všech přítomných a den tak začíná opravdu radostně a zvesela.

Grilování

Žádné “letní prázdniny” se neobejdou bez grilování s přáteli, to je již tradiční a neodmyslitelná společenská událost každého našeho kempu, která nemine ani vás! Dáme vám ochutnat čerstvé ryby a mořské plody z místního trhu, doplněné o námi vypěstovanou organickou zeleninu, případně bio zeleninu od místních farmářů.

 

DOPRAVA

Doprava na místo

Doprava na místo není zahrnuta v ceně kempu. Letenky si řeší účastníci sami.

Cena zpáteční letenky Praha – Bali (Denpasar) se pohybuje celoročně od 17 000 Kč. Můžete letět komfortně s jedním přestupem v Dubaji či Doha se společností Emirates nebo Qatar Airways, počítejte však s o něco vyšší cenou kolem 20 000 Kč. V případě, že vám nevadí delší přestup např. čínské Šanghaji na letišti v obou směrech, můžete výrazně ušetřit a letět za cenu kolem 13 000 Kč např. se společností China Eastern. Nabízí se i možnosti letět z Prahy nebo Vídně do Jakarty (ostrov Jáva), Singapuru nebo Kuala Lumpuru, letenka pak stojí od 15 000 Kč a přelet na Bali a zpět vás vyjde minimálně kolem 2 000 Kč, což je vhodné především pro ty z vás, kteří chtějí navštívit některé asijské metropole.

Zde jsou uvedeny tipy pro vyhledání letenek:

Kiwi.com | Skyscanner.cz | Letuska.cz | Pelikan.cz | Emirates.com | Cathaypacific.com | China-airlines.com

Transport z letiště

Doprava z/na letiště není zahrnuta v ceně kempu. V případě zájmu vám ji dokážeme výhodně zprostředkovat.

Doprava v rámci kempu

V ceně kempu je po celou dobu k dispozici vozidlo s řidičem. Vůz je možné využívat pro cesty na okolní pláže, lekce surfingu, do restaurací, na nákupy, výlety apod.

 

NAD RÁMEC

Nad rámec balíčku jsme vám schopni splnit téměř jakékoliv přání. Mezi ty nejběžnější však patří:

  • Doprava z letiště / na letiště
  • Pronájem skútru
  • Výlety po ostrově i mimo něj (během kempu, ale i po jeho skončení)
  • Ubytování před termínem kempu či po jeho skončení (ať už přímo v resortu Bali Bio Villas nebo na dalších jiných místech ostrova)