Ubytování Bali

Na Bali nabízíme celoročně ubytování ve zcela novém resortu. Tento resort je postaven v řecké stylu Santorini s prvky místní balijské architektury. Součástí resortu je bazén, místo pro relax a cvičení jógy a bio zahrádka.

YOGA ROXY SURF CAMP s Veronikou Ševčíkovou

Termín: 08. 10. – 18. 10. 2018 | 22. 10. – 01. 11. 2018

Říjen je období, kdy se v našich zeměpisných šířkách rapidně zkracuje den a ochlazuje vzduch, je tedy ideální čas vydat se ohřát na slunné Bali. Je jedno jestli už jógu cvičíte, nebo jste se rozhodli s ní začít. To samé platí o surfingu - nezáleží na tom, jestli už jste si surfing někdy vyzkoušeli, nebo jste úplní začátečníci. Teď je ten správný čas objevit tyto světy a poznat nové lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše kempy jsou velice intenzivní a po 10 dnech budete cítit ohromný posun jak na fyzické, tak i psychické úrovni.

YOGA ROXY SURF CAMP s Lucií Podluckou

Termín: 05. 11. – 15. 11. 2018 | 19. 11. - 29. 11. 2018

Závěr roku snad každému z nás evokuje předvánoční shon s minimem sluneční energie. Připravte se na toto období a vneste do svého těla i duše balijské sluníčko, které vám pomůže toto náročné období přečkat s úsměvem na tváři. Vydejte se s námi v listopadu na YOGA ROXY SURF CAMP. Je jedno jestli už jógu cvičíte, nebo jste se rozhodli s ní začít. To samé platí o surfingu - nezáleží na tom, jestli už jste si surfing někdy vyzkoušeli, nebo jste úplní začátečníci. Teď je ten správný čas objevit tyto světy a poznat nové lidi, kteří mají podobné zájmy. A třeba i vyřešíte tolik obávané vánoční dárky něčím opravdu originálním z exotické země.

ADVANCED SURF CAMP BALI 2018

Termín: 18. 09. – 26. 09. 2018

Pozor, pozor, hlášení pro všechny zkušené surfaře, kteří potřebují pořádnou dávku progresu a chtějí se posunout minimálně o další úroveň výše! Právě pro vás tady totiž máme pěkně našlápnutý kemp pro pokročilé! Učte se od profesionála, poznejte novou surfařskou partičku, užijte si společné surfové sessions za skvělým podmínek, které Bali celoročně nabízí. Čekají na vás pěkně nabušené surfové workouty, při kterých vás naučíme, jak správně posilovat, aby to bylo opravdu užitečné při surfování. Dáme si taky pár surfskate tréninků pro vypilování techniky, nemine vás ani videocoaching. Prokládat to budeme taky nějakou tou společenskou aktivitou, třeba surfové kino, které vaši motivaci bezpochyby nakopne nebo si něco dobrého společně ugrilujeme. Každopádně si to všechno spolu pořádně užijeme a z kempu budete odjíždět jako páni!